Stavební pozemek – Dub nad Moravou

stavební pozemek 920 m2, Dub nad Moravou

Popis nemovitosti

Máte-li zájem o výstavbu vlastního domu v Dubu nad Moravou, máme pro Vás exkluzivní nabídku! Nabízíme prostorný stavební pozemek o celkové výměře 920 m2 s veškerými inženýrskými sítěmi (elektřina, voda, kanalizace, plyn), který poskytuje skvělý potenciál pro realizaci Vašich plánů.

Dle územně plánovací informace lze pozemek využít k bydlení v rodinných domech, hlavní budova musí být situována v části pozemku přiléhající k veřejné komunikaci. Šířka pozemku u hlavní komunikace je cca 19 m, šířka na konci zahrady je cca 13,75 m.

Z veřejné komunikace je přístup na pozemek jen přes zvýšený chodník (viz foto). Příjezdová cesta k zadní části pozemku vede přes pozemky jiných vlastníků.

Na pozemku se nachází zbytky sutě a stavebního materiálu z předchozí stavby.

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením financování.

Fotogalerie

Lokalita

Stavební pozemek se nachází v klidné lokalitě městyse Dub nad Moravou. Strategicky výhodná poloha městyse mezi městy: Olomouc – 11 km, Prostějov – 11 km, Přerov – 13 km, Tovačov – 6 km, Kojetín – 18 km, v dosahu veškeré potřebné občanské vybavenosti – mateřská i základní škola, obecní úřad, pošta, praktický lékař aj. Okolí poskytuje příjemné prostředí pro život i podnikání.

Aktuální nabídková cena

1 590 000 Kč

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz