Naše služby

Realitní činnost

Nabízíme kompletní klientský a poradenský servis. Pomůžeme Vám s prodejem, koupí, pronájmem nemovitostí, případně převodem družstevního podílu. Poskytujeme konzultace spojené s prodejem nemovitostí. Zjišťujeme skutečný stav nemovitostí – technický i právní. Pomůžeme Vám nastavit efektivní strategii prodeje a jeho maximálně bezpečný průběh. Po celou dobu spolupráce jsme s Vámi v pravidelném kontaktu a vždy respektujeme Váš názor.

Stanovení reálné tržní ceny nemovitosti

Základem úspěšného prodeje je stanovení reálné tržní ceny. Před každým prodejem vypracujeme odhad obvyklé ceny nemovitosti. Oceňujeme také nemovitosti pro dědická řízení.

Home staging – příprava nemovitosti na prodej

Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barev, doplňků, uspořádáním nábytku, nastavením osvětlení a odstraněním všech negativních elementů.

Před

Po

<< Posunout >>
<< Posunout >>
<< Posunout >>
Profesionální fotografie a videoprohlídky

Spolupracujeme s profesionálním fotografem a kameramanem. Inzerát, který obsahuje videoprohlídku zaujme a má vyšší návštěvnost.

3D Půdorys a 3D scan nemovitosti

Pro každou nemovitost vytváříme orientační 3D půdorys pro jasnou představu o dispozici dané nemovitosti. Díky 3D scanu může zájemce nahlédnout do všech zákoutí nabízené nemovitosti.

Profesionální propagace a marketing

Inzerujeme na všech nejnavštěvovanějších realitních serverech. Udržujeme Vaši nemovitost na prvních pozicích pravidelným topováním. Samozřejmostí je využívání sociálních sítí a placených reklam ve vyhledávačích. Nezapomínáme ani na tradiční plachty.

Webové stránky nemovitosti

Vytvoříme pro Vaši nemovitost vlastní stránku, která usnadní propagaci ve vyhledávačích nebo na sociálních sítích. Vlastní webová stránka nabízí potenciálním zájemcům exkluzivní náhled na celý objekt prodeje. Zájemci tak dostávají k dispozici veškeré informace na jednom místě, a to popis nemovitosti, lokality, profesionální foto, video, virtuální prohlídku, nabídkovou cenu a kontakt na makléře.

Finanční poradenství

Ve spolupráci s hypotečním specialistou Vám poradíme s financováním při koupi nemovitostí a pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru. Pomůžeme Vám sjednat výhodné pojištění nemovitosti případně i Vaše životní pojištění.

Právní servis

Ve spolupráci s advokátní kanceláří zajišťujeme zpracování smluv kupních, darovacích a směnných, dále smluv na zřízení věcných břemen (služebností), včetně návrhu vkladu těchto smluv do katastru nemovitostí. Zajistíme advokátní či jinou (notářskou, bankovní) úschovu peněz spojenou s prodejem nemovitostí.

Vyhotovení PENB

Zajistíme vystavení průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), který umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie a nákladů potřebných pro provoz.

Vizualizace a bytový design

Zařídíme Vám návrhy exteriéru a interiéru staveb, s důrazem na maximální využití prostoru, a to ve formě 3D modelu. Spolupracujeme se společností www.3dmasterdigital.com

Znalecké posudky

Vyhotovujeme odborné znalecké posudky na stanovení ceny nemovitostí pro soudy, finanční úřad aj. Provádíme odhad reálné tržní ceny. Oceňujeme nemovitosti pro dědická řízení, převody nemovitostí, vypořádání podílového spoluvlastnictví nebo společného jmění manželů (SJM), stanovujeme výši základního kapitálu pro vklad do společnosti aj.

Odborné znalecké posudky pro soudy, finanční úřad aj.
Odhad reálné tržní ceny
Ocenění nemovitosti pro dědické řízení
Ocenění pro převody nemovitostí
Ocenění pro vypořádání společného jmění manželů (SJM)
Odhad stanovení výše základního kapitálu (pro vklad společníků)
Ocenění pro vypořádání podílového spoluvlastnictví