Rodinný dům se zahradou – Doloplazy

cca 160 m2, pozemek 433 m2, Doloplazy

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o 2 nadzemních podlažíchdispozicí 4+1, o celkové užitné ploše cca 160 m2, s pozemky celkem 433 m2 v obci Doloplazy.

Dům prošel v 80. letech kompletní přestavbou – postaveny nové vnitřní zdi, je odizolován proti vlhkosti, má elektřinu mědi, částečně (v 1.NP) plastová okna, jinak dřevěná zdvojená, podlahy převážně betonové, částečně dřevěné a keramická dlažba. Je napojen na všechny inženýrské sítě – elektřina, plyn, obecní voda, kanalizace. V zahradě je navíc vlastní studna a také přístřešky na dřevo a nářadí.

V 1. nadzemním podlaží je přes halu (garáž) vstup do chodby a z ní je přístup do obývacího pokoje s jídelnou a navazující kuchyní, dále samostatný vstup do ložnice, koupelny s vanou a na WC. Ve vstupní hale je schodiště do 2. nadzemního podlaží, kde jsou dva samostatné pokoje, balkon orientovaný do zahrady a půda. Ze vstupní haly je přímý vstup do zahrady a také do komory s menším sklepem. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Junkers, umístěným v koupelně, přitopit je možné v obývacím pokoji krbem.

Dům je v dobrém technickém stavu, s dobrou dispozicí a s možností rozšíření do půdních prostor, vhodný k modernizaci, ale klidně i k okamžitému bydlení.  Vybavení – nábytek viz foto – může po dohodě zůstat.

Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl dodán, proto uváděna třída energetické náročnosti G.

Zajistíme pro Vás tu nejlepší nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Lokalita

Obec Doloplazy je obec s plnou občanskou vybaveností – je zde  základní (1. stupeň) i mateřská škola, obecní úřad, pošta, několik obchodů a provozoven živnostníků, kostel, hospody, jezdecký areál Konírna, hřiště s venkovní posilovnou, daří se zde aktivnímu spolkovému životu – TJ Sokol,  Hanácký národopisný soubor Olešnica, dobrovolní hasiči, zahrádkářský svaz, myslivecké sdružení, skauti…

Za zmínku jistě stojí i okolí obce Doloplazy – vodní nádrž Tršice, přírodní lom Výkleky, okolní lesy…

Obec je vzdálena cca 12 km od krajského města Olomouc, cca 14 km od města Přerov nebo Lipník nad Bečvou.

Aktuální nabídková cena

PRODÁNO

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz