Rodinný dům – Doloplazy

cca 90 m2, pozemek 70 m2 + 54 m2, Doloplazy

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o 2 nadzemních podlažích, o celkové užitné ploše cca 90 m2, na pozemku 70 m2 a pozemek vzdálený cca 30 m od domu, 54 m2, s plechovou garáží, v obci Doloplazy.

RD byl postaven v roce 1930, v roce 2007 byla zahájena celková rekonstrukce, práce nebyly dokončeny a současný technický stav neumožňuje užívání domu.

Dům je řadový vnitřní, přibližně obdélníkového tvaru. Dispozice – v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem (bez kuchyňské linky) a koupelna, v budoucnu  s WC, v patře momentálně jeden velký prostor – perspektivně dvě obytné místnosti (pokoje). Vstup je orientován na SV, za jižní stěnou je dvůr sousedící nemovitosti.

Dům je ze smíšeného zdiva, na betonové desce s nefunkční izolací proti vlhkosti – patrno na zdivu v 1. nadzemním podlaží, zadní stěna není dokončena – jen trámková kostra vyplněná rohožemi, zakrytými lepenkou. Uliční stěna byla opatřena zateplením.

Podlahy v přízemí tvoří keramická dlažba, v patře dřevotříska. Na stropní trámy byla instalována konstrukce pro zavěšení sádrokartonových podhledů, montáž nebyla dokončena. Okna na uliční straně plastová, na zadní straně chybí. Chybí také vnitřní dveře včetně zárubní, vnitřní příčky, schody do patra, systém vytápění – v domě je 1 komín, veškeré vnitřní vybavení – v koupelně je pouze vana – vše viz foto.

V domě byly provedeny nové vnitřní instalace – elektřina, voda, kanalizace, napojení domu na obecní vodovod a kanalizaci ale nebylo provedeno. Střecha je vazníková, krytinu tvoří hliníkový plech. Součástí prodeje je také pozemek o výměře 54 m2, který je vzdálen asi 30 m severozápadně od domu. Pozemek je oplocen, na pozemku se nachází plechová garáž.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uváděna třída energetické náročnosti G.

Zajistíme pro Vás tu nejlepší nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.

Fotogalerie

Lokalita

Obec Doloplazy je obec s plnou občanskou vybaveností – je zde  základní (1. stupeň) i mateřská škola, obecní úřad, pošta, několik obchodů a provozoven živnostníků, kostel, hospody, jezdecký areál Konírna, hřiště s venkovní posilovnou, daří se zde aktivnímu spolkovému životu – TJ Sokol,  Hanácký národopisný soubor Olešnica, dobrovolní hasiči, zahrádkářský svaz, myslivecké sdružení, skauti…

Za zmínku jistě stojí i okolí obce Doloplazy – vodní nádrž Tršice, přírodní lom Výkleky, okolní lesy…

Obec je vzdálena cca 12 km od krajského města Olomouc, cca 14 km od města Přerov nebo Lipník nad Bečvou.

Aktuální nabídková cena

PRODÁNO

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz