Byt Olomouc, ul. Žilinská

105 m2, byt 3+1, Olomouc, Žilinská – Nová Ulice

Popis nemovitosti

Byt o celkové výměře 105,1 m2, dispozičně vedený jako 3+1 s komorou (půlpokojem – bývalý pokoj pro služku), spíží, prostorným balkonem (5,6 m2), lodžií (1,5 m2) a sklepem (6,6 m2). Ke skladování je dále vyčleněná část půdního prostoru, přímo nad bytem.

Byt je umístěný v 1.patře (2. NP ) prvorepublikového bytového domu.

Byt je v udržovaném původním stavu – dřevěná kastlová okna, v pokojích zachovalé parkety a vnější konstrukce krbu s mramorovou vrchní deskou. Topení je ústřední – plynovým kotlem, ohřev vody plynovou karmou + el. průtokový ohřívač v kuchyni.

Součástí prodeje je podíl na zahradě (747 m2) za domem, rozdělený dle spoluvlastnických podílů k využívání pro jednotlivé spoluvlastníky pozemku (tedy cca 194 m2).

Výjimečná příležitost bydlet v prostorném bytě s „duchem první republiky“ a jedinečnou možností využívat zahradu se vzrostlými stromy (meruňka, broskev, švestka, jabloň…). 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Lokalita

Dům se nachází v klidné ulici plné zeleně, v blízkosti školky, zdravotnického centra, pobočky KB, v docházkové vzdálenosti do centra města, cca 150 m od tramvajové zastávky, autobusové zastávky (č.16)…

Aktuální nabídková cena

PRODÁNO

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz