Stavební pozemek – Šumvald

stavební pozemek cca 900 m2, Šumvald

Popis nemovitosti

Máte-li zájem o výstavbu vlastního domu v Šumvaldu, máme pro Vás skvělou příležitost! Nabízíme prostorný stavební pozemek o celkové výměře cca 900 m2 s veškerými inženýrskými sítěmi (elektřina, voda, kanalizace, plyn), který poskytuje skvělý potenciál pro realizaci Vašich plánů.

Pozemek je situován v zastavitelném území, minimální šířka pozemku je 16 m. Máte zde možnost postavit si rodinný dům dle svých představ a vytvořit si pohodlné a útulné bydlení.

Stavební pozemek se nachází v klidné ulici nedaleko centra obce. Obec Šumvald nabízí plnou občanskou vybavenost, v obci je základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta, praktický lékař pro dospělé, zubař, několik obchodů a provozoven živnostníků – najdeme zde kadeřnictví, pedikůru, pěstitelskou pálenici atd. V obci aktivně působí dobrovolní hasiči, hanácký svaz technických sportů nebo i centrum pro rodiče s dětmi.

Zajistíme pro Vás tu nejlepší nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.

Fotogalerie

Lokalita

Stavební pozemek se nachází v klidné ulici nedaleko centra obce. Obec Šumvald nabízí plnou občanskou vybavenost, v obci je základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta, obvodní lékař pro dospělé i děti, zubař, několik obchodů a provozoven živnostníků – najdeme zde kadeřnictví, pedikůru, pěstitelskou pálenici atd. V obci aktivně působí dobrovolní hasiči, hanácký svaz technických sportů nebo i centrum pro rodiče s dětmi.

Obec je vzdálena 6 km od města Uničova, cca 20 km od Šumperka, Litovle i Šternberka, od krajského města Olomouc je vzdálena cca 30 km.

Aktuální nabídková cena

PRODÁNO

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz