Stavební pozemek – Senice na Hané

stavební pozemek 1 392 m2, Senice na Hané

Popis nemovitosti

Máte-li zájem o výstavbu vlastního rodinného domu v Senici na Hané, máme pro Vás exkluzivní nabídku! Pozemek v centru obce, v klidné, slepé ulici, o celkové výměře 1.392 m2

Jedná se o dvě samostatné parcely (887 m2 + 505 m2) užívané jako zahrada a jako zahrada jsou také vedeny v katastru nemovitostí. Dle územního plánu obce lze pozemky využít k bydlení v rodinných domech.

Veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn) jsou v dosahu.  

Na pozemku se nachází ovocné a jehličnaté stromy a také menší hospodářská stavba určená k demolici.

Obec Senice na Hané je typická hanácká obec s plnou občanskou vybaveností – škola, školka , pošta, obecní úřad, lékař, zubař… a s živým spolkovým životem. Obec je vzdálena 8 km od města Litovel, 13 km od statutárního města Olomouc, 16 km od města Uničov, 17 km od města Prostějov. Dostupná je po silnici i vlakem.

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením financování.

Pro více informací a prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Lokalita

Stavební pozemek se nachází v centru obce Senice na Hané, v klidné slepé ulici. V obci je plná občanská vybavenost: mateřská i základní škola, obecní úřad, pošta, lékárna, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař, multifunkční sportovní hala…V obci je živý spolkový život, působí zde dobrovolní hasiči, rybáři, myslivci, tělovýchovná jednota…

Typicky hanácká obec je vzdálena 8 km jižně od města  Litovel, 13 km západně od statutárního města Olomouc, 16 km jižně od města Uničov a 17 km severně od  města Prostějov. Dostupná je jak po silnici, tak vlakem.

Aktuální nabídková cena

4 176 000 Kč

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz