Rodinný dům se zahradou – Dub nad moravou

75 m2, pozemek 434 m2, Dub nad Moravou

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům o celkové užitné ploše cca 75 m2, se zahradou, pozemek celkem 434 m2.

Předností domu je jeho poloha – dům stojí cca 500m od centra městyse Dub nad Moravou, v klidné ulici.

Dům je zděný, přízemní, v menší části podsklepený, s půdou pod sedlovou (v uliční části) a pultovou (v dvorní části) střechou. V současnosti nabízí byt 2 + 1. Vstup do domu a na zahradu je průjezdem z obecní komunikace

Dům je zděný z pálených cihel, je v původním stavu – stáří cca 100 let. Střecha má dřevěný krov, krytina z azbestocementových šablon, okna jsou dřevěná špaletová, podlahy v pokojích dřevěné, pokryté koberci, jinak betonové s PVC, v původní koupelně keramická dlažba.

Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a plyn, který je v současnosti odpojen. Obecní kanalizace vede přes cestu, momentálně je využíván septik. Vytápění zajišťovaly plynové přímotopy (vafky). Teplou užitkovou vodu zajišťoval elektrický bojler, umístěný v koupelně.

Za domem je k dispozici zahrada se dvěma kůlnami. Pozemek má celkovou výměru 434 m2.

V domě se delší dobu nebydlelo, je ve špatném technickém stavu – určen ke kompletní rekonstrukci, případně demolici.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Lokalita

Městys Dub nad Moravou s částmi Bolelouc a Tučapy leží na rozhraní okresů Olomouc, Přerov a Prostějov. Dominantou městyse je poutní chrám Očišťování Panny Marie.

Je zde plná občanská vybavenost – mateřská i základní škola, obecní úřad, pošta, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař…

Strategicky výhodná poloha mezi městy: Olomouc – 11 km, Prostějov – 11 km, Přerov – 13 km, Tovačov – 6 km, Kojetín – 18 km.

Aktuální nabídková cena

1 370 000 Kč

Kontakt

Radka Dostálová

REALITNÍ MAKLÉŘKA A ZNALKYNĚ

telefon: +420 723 835 931

e-mail: dostalova@reality-proradost.cz